Вузли Duo-Plex Schlosser

Опубліковано: Середа, 30 травня 2018

Для підключення дизайнерських радіаторів опалення з нижнім типом підключення, міжосьовою відстанню 50 мм і без вбудованого термоклапану компанія Schlosser виробляє спеціальні вузли Duo-Plex. Особливість цього продукту в тому, що він представляє собою вузол нижнього підключення з інтегрованим термостатичним клапаном, що дозволяє підключити термоголовку до прилпаду опалення.

DSCF3095b

a4bfed7b0507ed3bbb7e2cad36adcada
Цей вид запірно-регулюючої арматури зовсім не новий на ринку опалення: у компанії Oventrop такий вузол називається Multiblock T,  у Meibes – VARIODESIGN, Danfoss - VHX-DUO та ін…
Але навідміну від вищеперерахованих продуктів, Duo-Plex Schlosser має ряд переваг:
-    масивний і в той же час компактний корпус зробленний з цільної латуні і пофарбований в потрібний колір. У конкурента в основному встановлені       пластикові кришки-накладки на дешевий нікельований вузол, котрий після такого нехитрого тюнінгу затягує на кругленьку суму і виглядає як громіздка пластикова коробка.

                           41CesFe4pqL. SX355  ert

1455 Multi T chrom eck oventrop 6285e01f4744a9a86b2496161bfe

 -    Широка стандартна палітра кольорів і можливість пофарбувати не тільки в любий колір по палітрі RAL, але і в структуровані спец. кольори якісно виділяє продукцію  Schlosser від інших.

IMG 6757m
-    Всі деталі, що додаються до Duo-Plex (ніпелі та різьбові з’єднання («євроконуси»)) фарбуються у той же колір, що й сам вузол.
-    В Duo-Plex вихід теплоносія «на головці». Про цей важливий момент хотів би розповісти більш детально. Справа в тому, що Duo-Plex в першу чергу розробленний для монтажу популярних на сьогоднішній день «трубчастих» радіаторів опалення, таких як Arbonia, Zehnder та ін. Найчастіше, замовник обирає нижнє підключення справа або зліва радіатора, так як таке рішення більш дешеве і зовсім не погіршує дизайн. Але ось у чому питання, в ціх радіаторах не все одно, як пускати теплоносій, він завжди повинен заходити ближче до краю радіатора (як на малюнках):

fin 9fin 10
Таким чином, завдяки тому, що вихід теплоносія в Duo-Plex Schlosser «на головці», конструкція вузла повністю ховається під радіатор і не виходить в сторону, що було б в іншому випадку не тільки не гармонічно, з точки зору дизайну, а іноді й викликало б великі проблеми з монтажем опалювального приладу. Наприклад, якщо радіатор має «88» тип (дивіться на малюнку вище) підключення і стоїть у правому куті кімнати, то головка просто впреться у стіну.
Саме з цих причин і була розроблена така конструкція  вузла.

we
Якщо ж потрібно, щоб вхід теплоносія був «на головці» - не проблема. Дякуючи гнучкій політиці компанії  Schlosser, Вам потрібно лише повідомити Вашого менеджера про таке рішення. Не враховуючи всі вищеперераховані  можливості, у Schlosser дуже широкий модельний ряд Duo-Plex:

602100101m606300101m605900117m602100063m605900097m606300204m

 

 

З нами працюють: