КЛАПАНИ PRESTIGE

 

1 result

 

Комплекти клапанів серії Prestige характеризуються новою унікальною формою з пластика і з використання природних матеріалів, таких як деревина. Призначені для монтажу на радіаторах центрального опалення з боковим підключенням, на рушникосушках і на дизаин-радіаторах.

Комплекти клапанів термостатичних Prestige складаються з термостата і клапана зворотного потоку. Термостат поєднує в собі функції термостатичного клапана и термостатичної головки. Комплекти клапанів Prestige складаються з клапана з ручним регулюванням і клапана зворотного потоку. Перевага комплектів в тому, що є можливість заміни радіатора без необхідності спорожнення в інсталяції теплоносія.

Клапан зворотного потоку функціонує на основі попереднього налаштування, що використовується для регулювання напрямків в інсталяції центрального опалення. Клапани мають різьбові з’єднання для підключення до системи інсталяції, які виготовлені з мідної труби 15x1 або 16x2-PEX, або зі сталевої труби.

 

Технічні дані

Робоча температура 120°C
Робочий тиск 1 MPa
Елемент нагрівальний вода
Випробувальний тиск 1,5 MPa
Діапазон налаштування для клапана зворот. Kv от 0,13 до 1,40

 

Технічні дані клапанів термостатичних

Робоча температура 120°C
Робочий тиск 1 MPa
Елемент нагрівальний вода
Випробувальний тиск 1,5 MPa
Kvs 0,80
Діапазон налаштування для клапана зворот. Kv от 0,13 до 1,40
Діапазон регулювання температури от 8°C до 30°C
Час закриття клапана термостатичного 22 хв
Максимальна різниця температур 0,06 MPa
Гістерезис 0,6°C
Максимальна робоча температура термостата 40°C

 

Принцип влаштування і експлуатація клапана

 

2 result

 

Клапан має вкладку для ручного регулювання.

За допомогою круглої рукоятки можна регулювати кількість води, що протікає через радіатор, або повністю перекрити потік. Напрямок потоку – будь-який, в результаті, клапан може бути встановлений на вході або на виході теплоносія. Клапан оснащений з’єднянням для мідних труб 15x1, для пластикових труб PEX 16x2 або для стальних труб GW 1/2.

 

Принцип влаштування і експлуатація клапана термостатичного

 

3 result

 

За допомогою рукоятки відбувається регулювання необхідної температури відповідно шкали налаштувань. Шкала налаштувань визначає позиції крайнього налаштування. Клапан оснащений з’єднанням для мідних труб 15x1, для пластикових труб PEX 16x2, або для сталевих труб GW 1/2.

 

Принцип влаштування і експлуатація клапана зворотного потоку

 

4 result

 

Клапан зворотного потоку кутовий має вкладку, що використовується для закриття потоку через радіатор і здійснення попереднього налаштування для радіатора. Після установки попереднього налаштування , доступ до вкладки захищений захисним ковпачком. Клапан оснащений різьбовими з’єднаннями для мідних труб 15x1, або для пластикових труб PEX 16x, аба для стальної труби ½

 

Попереднє налаштування

Клапани зворотного потоку мають можливість встановити попереднє налаштування. Здійснення попереднього налаштування виконується після зняття захисного ковпачка. Необхідно прокрутити ковпaчок клапана із закритого положення з правильною кількістю оборотів, в результаті отримуємо пропускну здатність клапана, як показано на малюнку нижче.

 

Діаграма потоку для клапанів зворотного потоку

5 result

 

Параметри

6 result

 

7 result

 

8 result

З нами працюють: