КОМПЛЕКТИ ELEGANT STYLE

 

1 result

 

Комплекти клапанів призначені для монтажу на радіаторах центрального опалення з боковим підключенням, на рушникосушках і на дизайн-радіаторах, при використанні ручного регулювання для контролю температури в приміщенні. Перевага комплектів в том , що є можливість заміни радіатора без необхідності спорожнення в інсталяції теплоносія.

Клапан зворотного потоку функціонує на основі попереднього налаштування , яке використовується для регулювання напрямків в інсталяції центрального опалення. Клапани мають різьбові з’єднання для підключення до системи інсталяції , які виготовлені з мідної труби 15x1 або з пластикової 16x2-PEX, або зі сталевої труби GW ½

 

Технічні дані

Робоча температура 120°C
Робочий тиск 1 MPa
Елемент нагрівальний вода
Випробувальний тиск 1,5 MPa
Діапазон налаштування для клапана зворот. Kv от 0,13 до 1,40

 

Кольори дерев’яних елементів: 1) Дуб 2) Махагон 3) Венге

2 result

 

Структура і використання клапана зворотного потоку

3 result

 

Клапан зворотного потоку кутовий має вкладку, яка використовується для закриття потоку через радіатор і здійснення попереднього налаштування для радіатора. Після встановлення попереднього налаштування, доступ до вкладки захищений захисним ковпачком. Клапан оснащений різьбовим з’єднанням для мідних труб 15x1, 16x2 або для пластикових труб PEX 16x2, або для стальних труб.

 

Попереднє налаштування

Клапани зворотного потоку мають можливість встановити попереднє налаштування. Здійснення попереднього налаштування виконується після зняття захисного ковпачка. Необхідно прокрутити ковпачок клапана з закритого положення з правильною кількістю оборотів, в результаті отримуємо пропускну здатність клапана, як показано на малюнку нижче.

 

Діаграма теплоносія для клапана зворотного потоку

4 result

 

 

Параметри

5 result

 

6 result

З нами працюють: