КОМПЛЕКТИ КЛАПАНІВ ELEGANT

 

1 result

 

Комплекти клапанів термостатичних призначені для монтажу на радіаторах центрального опалення з боковим підключенням, на рушникосушках і на дизайн-радіаторах. Перевага комплектів в том , що є можливість заміни радіатора без необхідності спорожнення в інсталяції теплоносія. Термостатичний клапан разом з термостатичною головкою автоматично регулюють напрям води через радіатор ,для того щоб підтримувати встановлену температуру в приміщенні. Комплект клапанів призначені для монтажу на радіаторах центрального опалення з кутовим підключенням, де контроль температури в приміщенні відбувається завдяки ручному регулюванню. Перевага комплектів в тому, що є можливість заміни радіатора без необхідності спорожнення в інсталяції теплоносія. Клапан зворотного потоку функціонує на основі попереднього налаштування, що використовується для регулювання напрямків в інсталяції центрального опалення. Клапани мають різьбові з’єднання для мідної труби 15x1, пластикової труби 16x2-PEX або для сталевої труби, за допомогою яких відбувається підключення до системи інсталяції.

 

Технічні дані

Робоча температура 120°C
Робочий тиск 1 MPa
Теплоносій вода
Випробувальний тиск 1,5 MPa
Діапазон налаштування Kv від 0,13 до 1,40

 

Принцип влаштування і робота клапанів

 

2 result

3 result

 

4 result

 

Клапан термостатичний має вкладку, призначену для роботи з термостатичними головками з різьбовим з’єднанням M30x1,5. Термостатична головка через клапан автоматично регулює потік води через радіатор, в залежності від температури повітря в приміщенні, зберігаючи його на встановленому рівні на шкалі головки. Клапан оснащений різьбовим з’єднанням для мідної труби 15x1, пластикової труби 16x2-PEX або сталевої GW1/2.

Клапан має вкладку для ручного регулювання. За допомогою циліндричної рукоятки можна регулювати кількість води, що протікає через радіатор, або повністю перекрити потік. Напрямок потоку може бути будь-яким, в результаті чого клапан термостатичний як і клапан зворотного потоку можна встановлювати на вході або на виході теплоносія. Клапан зворотного потоку має вкладку, яка використовується для закриття потоку через радіатор і здійснення попереднього налаштування для радіатора. Після установки попереднього налаштування, доступ до вкладки захищений захисним ковпачком. Клапан оснащений різьбовими з’єднаннями для мідних труб 15x1, 16x2 або для пластикових труб PEX 16x2.

 

Діаграма потоку для клапанів термостатичних

5 result

 

 

Діаграма потоку для клапанів кутових

6 result

 

Діаграма теплоносія для прямого клапана

7 result

 

Попереднє налаштування клапана зворотного потоку

Клапани зворотного потоку мають можливість встановити попереднє налаштування. Здійснення попереднього налаштування виконується після зняття захисного ковпачка. Необхідно прокрутити ковпачок клапана з закритого положення з правильною кількістю.

 

Діаграма теплоносія для клапана зворотного потоку кутового

8 result

 

Діаграма теплоносія для клапана зворотного потоку прямого

9 result

 

Параметри

10 result

 

11 result

 

12 result

 

 

Параметри

13 result

 

14 result

 

15 result

З нами працюють: