ОБМЕЖУВАЧ ТЕМПЕРАТУРИ

Касетний термостатичний клапан для
Підлогового опалення „Tk”

Призначений для регулювання кімнатної температури в приміщенні з підлоговим опаленням, площею не більше 20м², при довжині труб не більше 100 м и діаметрі труби 12мм. Клапан термостата реагує на зміни температури повітря в приміщенні. Система підлогового опалення повинна мати обмежувач від нагріву температури теплоносія вище 50°C. Комплект складається з коробки, в якій встановлюється термостатичний клапан з інтегрованим відводом повітря і термоголовкою серії Brilliant. Вбудована коробка закривається з лицьової сторони маскувальною кришкою. Термостатичний клапан має два різьбових з’єднання G3/4, які відповідають компресійним фітингам для мідних труб 15x1: Schlosser 602500001 15x1 або для пластикових труб 16x2: Schlosser 602600001

 

1 result

 

 

Схема монтажу обмежувача температури для змішаної системи - радіаторно-підлогового опалення

2 result

 

Діапазон налаштування

• З нульовим закриттям

Від 0°C до 28°C позначення шкали 0 - * - 1 - 2 - 3 - 4 - 5

• Без нульового закриття

Від 8°C до 30°C позначення шкали * - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6

 

3 result

 

Технічні дані термостатичного клапана

Робочий тиск 1мП
Теплоносій вода
Випробувальний тиск 1,5 мП
Температура роботи 90°C

 

Kaсетний обмежувач температури „Ok.-RTL”

Використовується для обмеження температури в трубах системи підлогового опалення, з площею, не більше 20м², довжиною труб не більше 100м, діаметр 12мм. Обігрівальна петля нагріву може бути підключена до системи опалення через радіатор з параметрами 70/55°C и через обмежувач температури захищений від підвищення температури води в трубі вище 50°C. Застосування обмежувача температури виключає необхідність установки клапана и додаткового насоса. Застосовується в комбінованих підлогових і радіаторних системах опалення. Термостатичний клапан має два різьбових з’єднання G3/4, відповідних компресійним фітингам для мідних труб 15x1: Schlosser 602500001 15x1 або для пластикових труб 16x2: Schlosser 602600001

 

4 result

 

Схема монтажу обмежувача температури для змішаної системи - радіаторно-підлогового опалення

5 result

 

Технічні дані обмежувача температури

Робочий тиск 1мП
Теплоносій вода
Випробувальний тиск 1,5 мП
Температура роботи 90°C

 

6 result

 

Монтаж обмежувача

 

7 result

 

Касету встановити на висоті мін. 20см від підлоги. Бічний отвір касети направити вниз. Задню стінку касети прикріпити до стіни за допомогою дюбелів, використовуючи отвори в стіні. Після регулювання касети, прикрутити клапан обмежувача за допомогою двох гвинтів.

Кабелі підлогового опалення підключити за допомогою з’єднань в напрямку стрілки на корпусі клапана.

Заповнити систему водою, випустити, потім виконати тест на випробування тиском.

Під час ремонтних робіт в приміщенні, касету закрити пенопластовою кришкою. Покрити штукатуркою стіну навколо касети і монтажних кабелів. Перед запуском системи опалення, необхідно видалити пенопластову кришку, потім прикріпити головку, закрити кришку і встановити головку за шкалою, що відповідає бажаній температурі в приміщенні.

 

Параметри

8 result

 

9 result

 

10 result

 

 

Діаграма зниження тиску для підлогового опалення

11 result

 

12 result

 

13 result

 

 

Обмежувач температури зворотного потоку застосовується тоді, коли рушникосушка є додатковим джерелом тепла, а основним - підлогове опалення в приміщенні. Гарантує постійно встановлену температуру теплового датчика в радіаторі, не дивлячись на існуючу температуру в приміщенні. В результаті рушникосушка, крім зазначеної функції додаткового джерела тепла, виконує функцію сушарки (радіатор завжди теплий, незважаючи на температуру в приміщенні). Обмежувач температури зворотного потоку дає можливість регулювати температури зворотної води від 20° до 50°C. Застосовується також в комбінованих підлогових інсталяціях.

Монтаж на колекторах зворотного потоку рушникосушки.

Montowany jest na powrocie pętli ogrzewania podłogowego na przykład w szafkach rozdzielaczy na belce powrotnej.

14 result

 

Корпус клапана - латунний
З’єднання G1/2 - латунне с торцевим ущільненням "О”
Різьбове з’єднання - латунне, гумове ущільнення EPDM -
Головка термостатична з клапаном - восковий датчик
Діапазон налаштування від 10 до 50ºC

 

Технічні дані

Робочий тиск 1MPa
Нагрівач вода
Випробувальний тиск 1,5 MPa
Робоча температура 90°C
Різьбові з’єднання для мідних труб 15x1, і для пластикових труб PEX 16x2

 

 
15 result

 

16 result

 

 

Гідравлічні характеристики

17 result

 

Обмежувачі температури зворотного потоку RTL LUX

 

18 result

 

Обмежувач температури зворотного потоку застосовується тоді , коли рушникосушка є додатковим джерелом тепла, а основним - підлогове опалення в приміщенні. Гарантує постійно встановлену температуру теплового датчика в радіаторі, не дивлячись на існуючу температуру в приміщенні. В результаті рушникосушка, крім вказаної функції, додаткового джерела тепла, виконує функцію сушарки (радіатор завжди теплий, незважаючи на температуру в приміщенні). Обмежувач температури зворотного потоку дає можливість регулювання температури зворотної води від 20° до 50°C. Застосовується також в комбінованих підлогових інсталяціях.

Монтаж на колекторах зворотного потоку рушникосушки.

В комплект входять клапани зворотного потоку 6036 і головки Brillant RTL.

 

Технічні дані

Робочий тиск 1MPa
Елемент нагрівальний вода
Випробувальний тиск 1,5 MPa
Робоча температура 90°C

 

 
Діапазон налаштування температури

19 result

 

Принцип влаштування

20 result

 

Параметри

21 result

 

22 result

 

Діаграма потоку для клапанів RTL LUX

23 result

 

Обмежувачі температури зворотного потоку RTL Duo-plex

 

24 result

 

Обмежувач температури зворотного потоку застосовується тоді, коли рушникосушка є додатковим джерелом тепла, а основним - підлогове опалення в приміщенні. Гарантує постійно встановлену температуру теплового датчика в радіаторі, не дивлячись на існуючу температуру в приміщенні. В результаті рушникосушка, крім зазначеної функції, додаткового джерела тепла, виконує функцію сушарки ( радіатор завжди теплий, незважаючи на температуру в приміщенні. Обмежувач температури зворотного потоку дає можливість регулювання температури зворотної води від 20° до 50°C. Застосовується також в комбінованих підлогових інсталяціях. Монтаж на колекторах зворотного потоку рушникосушки. В комплект входить головка Brillant RTL и ніпелі 1/2 x 3/4.

 

Технічні дані обмежувача температури

Робочий тиск 1MPa
Елемент нагрівальний вода
Випробувальний тиск 1,5 MPa
Робоча температура 90°C

 

25 result

 

Параметри

26 result

 

Принцип влаштування

 

27 result

 

 

Параметри

28 result

 

 

Діаграма потоку для клапанів RTL Duo-plex

29 result

 

30 result

 

 

Обмежувач температури зворотного потоку служить основним джерелом тепла для підлогового опалення в кімнаті, а рушникосушка - додатковим ждерелом тепла. Забезпечує постійну встановлену температуру теплоносія в радіаторі, незалежно від існуючої температури в приміщенні. Отже, рушникосушка, крім додаткової функції тепла використовується як сушарка для рушників (радіатор весь час теплий і не залежить від температури в приміщенні). Обмежувач температури зворотного потоку регулює температуру води в межах від 20°до 50°C. Також використовується в комбінованих системах опалення і для радіаторів з довжиною 50 мм.

Обмежувач температури зворотного потоку використовується в комплектах з головкою термостатичною Brillant RTL і з клапаном зворотного потоку Elegant Mini.

 

Технічні дані

Робочий тиск 1MPa
Датчик вода
Випробувальний тиск 1,5 MPa
Робоча температура 90°C

 

 
Діапазон налаштування температури

31 result

 

Принцип влаштування клапана

 

32 result

 

 

Параметри

33 result

 

34 result

З нами працюють: