ОДНОТРУБНІЕ ВУЗЛ ПІДКЛЮЧЕННЯ

 

1 result

 

 

Область застосування

Однотрубний вузол підключення серії 6020 призначений для радіаторів з нижнім однотрубним підключенням, а також для радіаторів з двома вертикальними колекторами з можливістю підключити радіатор до одного приєднувального кінця, а до іншого приєднувального кінця можна підключити електричну грілку. Внутрішні різьбові з’єднання R1/2. Комплект включає в себе термостатичну головку серії 6002…. Пропонується також вузол підключення без термостатичної головки. Існує дві форми однотрубних вузлів підключення: прохідна и кутова. В залежності від того, по якій стороні, правій або лівій, вузла підключення знаходиться термостатична головка, розрізняють дві форми: ліву і праву. Естетична конструкція вузла підключення в білій і хромованій версії є доповненням ванного радіатора. Термостатична головка знаходиться під радіатором, не виступає назовні и не заважає користуватися приміщенням.

 

Технічні дані

2 result

 

Робоча температура 120°C
Номінальний тиск 1 Mpa
Теплоносій вода
Випробувальний тиск 1,5 MPa
Kvs 0,65
Діапазон налаштування Kv от 0,22 до 0,65

 


Попереднє налаштування відбувається шляхом обмеження стрибка.

Існує можливість заміни позиції вкладок (заміна форми вузла підключення з лівої на праву або назад). Підключення до установки центрального опалення за допомогою різьбових з’єднань.

3 result

 

Складові і спосіб дії однотрубного вузла підключення

4 result

 

Однотрубний вузол підключення складається з:

- латунного корпусу в різній колірній гамі: білий, хром, сатин, сталь.

- вкладки клапана з вмонтованою термостатичною головкою

- вкладки клапана зворотного потоку

5 result

 

 

 

Попереднє налаштування

Вузол підключення має функцію попереднього налаштування. Попереднє налаштування здійснюється на вкладці клапана зворотного потоку після зняття захисного ковпачка з допомогою шліцьової викрутки. Починаючи із закритої позиції клапана, повернути клапанну тарілку вліво на відповідну кількість оборотів, щоб отримати бажаний розмір kv згідно нижче приведеній діаграмі потоку.

 

Діаграма потоку теплоносія

6 result

З нами працюють: