ВУЗЛИ ПІДКЛЮЧЕННЯ

1

Вузли підключення серії 6007.. призначені для підключення компактних радіаторів в 50 мм від установки центрального опалення. Вузли підключення дають можливість відсікти радіатор під час використання або зміни радіаторa без необхідності спорожнення радіатора від теплоносія.

Вузли підключення мають також функцію попереднього налаштування, для регуляції потоку в установці центрального опалення. У зв’язку з цим виконує теж функцію регулюючого клапана і клапана зворотного потоку.

Вузли підключаються до пластикових, мідним і сталевих труб за допомогою різьбових з’єднань: 602500001, 602600001, 602600002.

 

Технічні дані

Робоча температура 120°C
Номінальний тиск 1MPa
Теплоносій вода
Випробувальний тиск 1.5 MPa
Діапазон налаштування Kv от 0,18 до 1,00

 

 

Складові і спосіб дії вузлів підключення

2

  1. Корпус вузла підключення
  2. Грибок
  3. Приєднання
  4. Захисний ковпачок

 

В латунний корпус „1” вузла підключення вбудовані грибки ”2” з подвійним ущільненням гарантує гарну щільність в кожному положенні грибка.

Грибок має шестикутне гніздо S-8 за допомогою якого шестигранним ключем відкриваємо або закриваємо потік.

Захисний ковпачок „4” виконує функцію захисного кожуха, а з фібровою ущільнюючою прокладкою додатково захищає від можливого витікання води.

 

Габаритні розміри

3

 

Попереднє налаштування вузла підключення

Вузли підключення мають функцію попереднього налаштування. Реалізацію попереднього налаштування здійснюється відвертаючи клапанну тарілку відповідну кількість оборотів. Таким образом отримуємо пропускну здатність клапана згідно нижче приведеній діаграмі.

Для прямих вузлів

4

 

Для кутових вузлів

5

З нами працюють: