ВУЗЛИ SQUARE

1 result

Вузли термостатичні серії Square” призначені для монтажу на рушникосушках і колонних радіаторах з профілем прямокутним або квадратним. В комплекті з головкою термостатичною регулюють температуру в приміщенні шляхом зміни потоку теплоносія через радіатор. Використання термостатичних клапанів дозволяє індивідуально регулювати температуру в кожному приміщенні.

 

Технічні дані

Робочий тиск 1MPa
Нагрівач вода
Випробувальний тиск 1,5 MPa
Робоча температура 120°C
Max різниця тисків 0,1 Mpa
Kvs клапана термостатичного осьовий 0,77, кутовий 0,90
Діапазон налаштування для клапана зворотного потоку Kv осьовий от 0,21 до 1,18 для ΔT=2K, кутовий от 0,19 до 1,57 для ΔT=2K

 

Принцип влаштування і експлуатація клапана термостатичного

2 result

 

Рідкий датчик при підвищенні температури в приміщенні за допомогою запобіжника працює через спеціальний грибок термостатичного клапана , тим самим зменшуючи потік теплоносія через радіатор, який знижує температуру в приміщенні . Зворотний процес відбувається при зниженні температури в приміщенні, в результаті відбувається збільшення потоку теплоносія через радіатор, що призводить до збільшення температури в опалювальному приміщенні. На рукоятці головки набита шкала, за допомогою якої користувач встановлює бажану температуру в приміщенні. Окремі позиції налаштування визначають приблизну температуру , так як на фактичну температуру, яка впливає на датчик головки, значно впливають умови розміщення термостатичної головки в приміщенні.

 

Принцип влаштування і експлуатація клапана зворотного потоку

3 result

 

В склад клапана входять:

- латунний корпус на зовнішній поверхності, покритий декоративним матеріалом: білий ,хром, сатин, сталь. За індивідуальним замовленням – покриття за бажанням клієнта.
- вкладки
- різьбових з’єднань 16x2 PEX, 15x1Cu, сталь
- з’єднання R1/2

Вкладка клапана захищена ковпачком зверху.

 

Спосіб монтажу при заміні різьбових з’єднань на клапані

4 result

 

Існує можливість міняти різьбові з’єднання на клапані . Таким чином, термостатичний клапан може бути встановлений на вході або на виході потоку. Спосіб монтажу представлений на малюнку нижче. Він також відноситься до монтажу клапанів кутового і зворотного потоку.

 

Параметри клапанів

5 result

 

6 result

 

Характеристики теплоносіїв для вузлів

 

Клапан термостатичний Square осьовий

7 result

 

Клапан зворотного потоку Square осьовий

8 result

 

Клапан термостатичний Square кутовий

9 result

 

Клапан зворотного потоку Square осьовий

10 result

 

11 result

Вузли термостатичні серії Duo-Plex Square призначені для монтажу на рушникосушках і колонних радіаторах з профілем прямокутним або квадратним. В комплекті з головкою термостатичною регулює температуру в приміщенні шляхом зміни потоку теплоносія через радіатор. Використання термостатичних клапанів дозволяє індивідуально регулювати температуру в кожному приміщенні.

 

Технічні дані

Робочий тиск 1MPa
Датчик вода
Випробувальний тиск 1,5 MPa
Робоча температура 120°C
Max різниця температур 0,1 MPa
Kvs клапан термостатичний 0,92
Діапазон налаштування Kv от 0,26 до 1,16 для ΔT=2K

 

Принцип влаштування і експлуатація duo-plex

12 result

 

Рідкий датчик при підвищенні температури в приміщенні за допомогою запобіжника працює через спеціальний на грибок термостатичного клапана , тим самим зменшуючи поток теплоносія через радіатор, який знижує температуру в приміщенні. Зворотний процес відбувається при зниженні температури в приміщенні, в результаті збільшується потік теплоносія через радіатор, що призводить до збільшення температури в опалювальному приміщенні. На рукоятці головки набита шкала, за допомогою якої користувач встановлює бажану температуру в приміщенні.

Окремі позиції налаштування визначають приблизну температуру , так як на фактичну температуру, яка діє на датчик головки, значно впливають умови розміщення термостатичної головки в приміщенні. Існує можливість міняти різьбові з’єднання на клапани. Завдяки цьому монтувати вузол можна як осьовий правий так і осьовий лівий.

 

В склад клапана входять:

- латунний корпус на зовнішній поверхності, покритий декоративним матеріалом.
- вкладки
- різьбових з’єднань 16x2 PEX, 15x1Cu, ½ сталь
- з’єднання R1/2

Вкладка клапана захищена ковпачком зверху.

 

Попереднє налаштування вузла зворотного потоку

Клапани зворотного потоку мають можливість встановити попереднє налаштування. Здійснення попереднього налаштування відбувається після зняття захисного ковпачка шестигранним ключем S5. Необхідно прокрутити ковпачок клапана із закритого положення з правильною кількістю оборотів, в результаті отримуємо пропускну здатність клапана.

 

Параметри вузлів

13 result

 

14 result

 

Характеристика теплоносія

Вузол термостатичний Duo-plex Square

15 result

 

Вузол зворотного потоку Duo-plex Square

16 result

З нами працюють: