Про компанію

Компанія SchlosserКомпанія Schlosser Heiztechnik Gruppe Polska Sp. z o.o. sp.k. ─ провідний європейський виробник термостатичної арматури для звичайних та дизайнерських радіаторів, а також рушникосушок.

Різноманітна архітектура, різнокольорові будиночки серед величних католицьких соборів, затишні вулички, привітні місцяни ... Усе це так чи інакше позначилося і на невеликому виробництві компанії Schlosser Heiztechnik Gruppe Polska, розташованому на околицях міста. Приємну атмосферу турботи і комфорту міста Познань Schlosser вирішив перенести і до осель своїх клієнтів, визначивши для себе два основних напрямки: виробництво термостатичної та сантехнічної арматури.

Компанія починає свою історію з 1997 року, будучи представником різних брендів систем опалення на ринку Польщі. Після декількох років роботи з термостатичною арматурою, було прийнято рішення про розробку власних продуктів. За сприяння фахівців з Німеччини, Чехії та Польщі на базі міжнародних норм і технологій було розроблено конструкції термостатичних головок. У 2000 році почалося виробництво перших термостатичних головок, а в 2002 році - термостатичних клапанів. У 2003 році керівництво компанії приймає рішення орієнтуватися на виробництво ексклюзивної арматури. Із того часу, кожного року компанія Schlosser збільшує потужності завдяки розширенню свого асортименту. Насьогодні основним профілем діяльності компанії є виробництво запірної арматури для радіаторів, рушникосушок, і теплої підлоги. Завдяки високоточному обладнанню та сучасній лабораторії, Schlosser виробляє якісні продукти, перевіряючи кожен клапан у ланцюжку його виробництва.

Компанія Schlosser

Основною метою компанії є постійний розвиток і вдосконалення. За останні 5 років з'явилася незліченна кількість дизайнерських радіаторів, які дивують своїми можливостями і різномаїттям. Компанія Schlosser із задоволенням пропонує широкий асортимент термостатичних комплектів різних стилів, кольорів, відтінків, матеріалів і форм ...

Компанія Schlosser створює продукт, що відповідає всім критеріям, важливим для споживача. Завдяки Schlosser кожен знайде те, що відповідатиме його смаку ...

З нами працюють: